kadroteka, fotografia gdańsk

fot. Katarzyna Mrugała Studio

Cześć! Nazywam się Magdalena Kluczny i jestem fotografem.

Stworzyłam KADROTEKĘ z potrzeby zatrzymania piękna chwili i towarzyszących jej emocji. Realizuję reportaże fotograficzne, do których scenariusz pisze samo życie. Fascynują mnie ulotne gesty, spojrzenia, które tworzą nastrój fotografii i pozwalają dostrzec relację między ludźmi. Jestem członkiem prestiżowej Wedding Photojournalist Association zrzeszającej najlepszych dokumentalistów ślubnych na całym świecie.

Wierzę w pozytywną energię. Staram się afirmować życie i być uważną na to co mnie otacza.

Kocham kreować, wymyślać, aranżować, komponować więc by dać czas na odpoczynek mojej duszy i ciału medytuję, chodzę po lesie i piję zieloną herbatę.

Tworzę własne projekty artystyczne. Ukończyłam z wyróżnieniem Sopockie Szkoły Fotografii WFH. Moje fotografie biorą udział w wystawach, festiwalach fotograficznych i są nominowane w konkursach, m.in. Vogóle (Grupa F16), Siła Kobiet (wystawa wspólna z Katarzyną Mrugałą w Oliwskim Ratuszu Kultury), Fatal Organa (wystawa zbiorowa na Festiwalu Fotografii w Ramach Sopotu), The Game (wystawa zbiorowa w Galerii Millepiani w Rzymie). Moje zainteresowania oscylują również wokół fotografii konceptualnej i martwej natury. Prace komercyjne realizuję pod marką KLUCZNY STUDIO

Jestem uśmiechnięta, pełna pasji i wkładam całe serce w pracę, którą uwielbiam. Dlatego nie mogę się doczekać kiedy się do mnie odezwiecie i razem stworzymy coś pięknego!

kadroteka

NALEŻĘ DO:

KADROTEKA fotograficzny reportaż ślubny SAVE.EVERY.MOMENT

kadroteka, magdalena kluczny

„Fotografia jest najprostszą rzeczą na świecie, ale jest bardzo skomplikowana, żeby naprawdę działała”

Martin Parr