kadroteka, fotografia gdańsk

fot. Katarzyna Mrugała Studio

Cześć! Nazywam się Magdalena Kluczny i jestem fotografem.

Stworzyłam KADROTEKĘ z potrzeby zatrzymania piękna chwili i towarzyszących jej emocji. Realizuję reportaże fotograficzne, do których scenariusz pisze samo życie. Fascynują mnie ulotne gesty, spojrzenia, które tworzą nastrój fotografii i pozwalają dostrzec relację między ludźmi. Jestem członkiem prestiżowej Wedding Photojournalist Association zrzeszającej najlepszych dokumentalistów ślubnych na całym świecie.

Wierzę w pozytywną energię. Staram się afirmować życie i być uważną na to co mnie otacza.

Kocham kreować, wymyślać, aranżować, komponować więc by dać czas na odpoczynek mojej duszy i ciału medytuję, chodzę po lesie i piję zieloną herbatę.

Tworzę własne projekty artystyczne. Ukończyłam z wyróżnieniem Sopockie Szkoły Fotografii WFH. Moje fotografie biorą udział w wystawach, festiwalach fotograficznych i są nominowane w konkursach, m.in. Vogóle (Grupa F16), Siła Kobiet (wystawa wspólna z Katarzyną Mrugałą w Oliwskim Ratuszu Kultury), Fatal Organa (wystawa zbiorowa na Festiwalu Fotografii w Ramach Sopotu), The Game (wystawa zbiorowa w Galerii Millepiani w Rzymie). Moje zainteresowania oscylują również wokół fotografii konceptualnej i martwej natury. Prace komercyjne realizuję pod marką KLUCZNY STUDIO

Jestem uśmiechnięta, pełna pasji i wkładam całe serce w pracę, którą uwielbiam. Dlatego nie mogę się doczekać kiedy się do mnie odezwiecie i razem stworzymy coś pięknego!

kadroteka

NALEŻĘ DO:

KADROTEKA fotograficzny reportaż ślubny SAVE.EVERY.MOMENT

kadroteka, magdalena kluczny

„Fotografia jest najprostszą rzeczą na świecie, ale jest bardzo skomplikowana, żeby naprawdę działała”

Martin Parr

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for kadroteka is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.